Královská města

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Starobylá jihočeská metropole, založená Přemyslem Otakarem II. zasazená do malebné krajiny obklopené hladinami rybníků, si získá srdce návštěvníka svou minulostí, pohostinností a vynikajícím pivem.
Nenechte se však unést jenom dechem historie a piva, České Budějovice jsou zároveň moderním průmyslovým, univerzitním a kulturním městem, v budoucnu by mezi jeho architektonické skvosty mohl patřit i uvažovaný nový objekt koncertní síně od nedávno zesnulého Jana Kaplického. Tato perla jižních Čech vás dokáže svým půvabem dozajista okouzlit.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese České Budějovice najdete na adrese Ubytování České Budějovice. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Náměstí
Náměstí
Fotogalerie Městské opevnění
Městské opevnění
Fotogalerie Klášter
Klášter
Fotogalerie Staré město
Staré město
Fotogalerie Širší centrum
Širší centrum
 

Hotel KLIKA


*** Hotel
Ubytování České Budějovice : Hotel KLIKA

Hotel Klika se nachází v metropoli jednoho z nejkrásnějších koutů České republiky. V historické zástavbě Českých Budějovic, pocházející ze 14. století, hosté mají možnost příjemného posezení v restauraci, či poklidného ubytování v samém centru města.

Pár desítek kroků od hotelu Klika hosté mohou shlédnout Samsonovu kašnu, Černou věž, náměstí Přemysla Otakara II a mnohé další jedinečné památky.

Hotel Klika ubytování v Českých Budějovicích:
Hotel Klika v Českých Budějovicích disponuje celkem 26 pokoji včetně výtahu a příslušenství s výhledem na slepé rameno Malše a na bývalý Dominikánský klášter.

Ve vybavení pokojů hotelu Klika v Českých Budějovicích hosté naleznou sociální zařízení, TV/SAT a internetové připojení WI-FI.

Ubytování v Českých Budějovicích hotel Klika Restaurace:
Interiér restaurace hotelu Klika v Českých Budějovicích tvoří zeď ze 14. století, na kterou navazuje štít městské zbrojnice z roku 1531, pozdně gotická stavba, později přeměněna ve sklad solnici.

Klimatizovaný restaurant hotelu Klika v Českých Budějovicích nabízí posezení pro 60 návštěvníků v útulném interiéru, nekuřácké zimní zahrady či na letní zahrádce u vody. V letních měsících si můžete přijít pochutnat na grilování jehňat a selat. Restaurace nabídne klasickou českou kuchyni a mezinárodní specialitky.

Hotel Klika ubytování v Českých Budějovicích Služby:
Privátní parking pro auta a garáž pro kola a motorky se nachází přímo u hotelu Klika v Českých Budějovicích. V areálu hotelu Klika v Českých Budějovicích i restauraci je k dispozici bezdrátové připojení k internetu pomocí Wi-Fi.

Hotel Klika v Českých Budějovicích nabízí slevu 10% pro své zákazníky na využití služeb nového wellness centra poblíž hotelu. Thajské masáže, turecké lazně a havajské lávové kameny.

Ubytování v Českých Budějovicích hotel Klika Okolí:
V okolí hotelu Klika v Českých Budějovicích východně od solnice se rozpíná bývalý Dominikánský klášter s kostelem obětování Panny Marie. Kostel byl postaven roku 1265 a patří k nejstarším dochovaným gotickým památkám města.

V dosahu 100m jsou tenisové kurty, bazén, půjčovna aut, kol či lodí. V recepci hotelu Vám rádi doporučíme atraktivní místa jižních Čech či zprostředkujeme prohlídku známého budějovického pivovaru Budvar.Hroznová 25
České Budějovice
37001
České Budějovice, Jihočeský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Informační službaVýtahBezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANODomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 500,00)Bezbariérový přístupParkoviště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů), je poskytováno zdarma: NE (cena 150,00)Internet, je poskytováno zdarma: ANOCateringové službyZajištění kulturních a sportovních akcíTaxiÚschovna jízdních kolNekuřácké prostředíFitness, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Stolní tenis, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Billiard, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Tenisová hala, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Golf, nachází se přímo v hotelu: NEPůjčovna kol, nachází se přímo v hotelu: ANOBeachvolejbalový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Bazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Bazén - venkovní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Tenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Sauna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Dětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Diskotéka, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Solárium, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Wellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Pára, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Whirlpool, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)RybolovDivadlo, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 1000 metrů)Kavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANOInternetová kavárna, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 200 metrů)Pizzerie, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Bar, nachází se přímo v hotelu: ANORestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování České Budějovice : Cuba Bar & Hostel

Cuba Bar & Hostel


Cuba Bar a Hostel nabízí kvalitní, stylové a přesto velmi levné ubytování v centru Českých Budějovic, pouhých 5 minut chůze od náměstí Přemysla Otakara II. V přízemí budovy je situován stylový kubánský koktejlový bar, který zároveň v době provozu baru slouží jako recepce. Cena již od 260 Kč na osobu a noc!!! Parkování zdarma. V letních měsících je v provozu záhrádka propojená s barem pro příjemné setkávání se s ostatními lidmi
Ubytování České Budějovice : Residence U Černé věže

Residence U Černé věže

****
Luxusní apartmány v historickém centru města za cenu hotelového pokoje. Ubytování v plně vybavených dvoulůžkových apartmánech nebo dvou/čtyřlůžkových mezonetových apartmánech s terasou.
Ubytování České Budějovice : Penzion Relax Martina

Penzion Relax Martina

***+
Rodinný penzion na okraji Českých Budějovic Vám nabízí pohodlné ubytování v plně vybavených apartmánech. Ubytování je vhodné k trávení rodiné dovolené ale i k odpočinku po náročné obchodní cestě. K vybavení penzionu patří:sauna,vekovní bazén,whirpool,dětské hřiště,venkovní krb. V měsíci dubnu speciální akce,k rezervaci 2 lůžkového apartmá v ceně 1180Kč volný vstup do sauny a whirpoolu.
Ubytování České Budějovice : Hotel ADLER

Hotel ADLER

***
Jedná se o první rodinný hotel v Českých Budějovicích, který byl otevřen v červnu 1993. Hotel se nachází v klidné části města, 10 minut pěší chůze od historického centra. V recepci je nepřetržitá služba, která splní veškeré Vaše požadavky.
Ubytování České Budějovice : HOTEL BUDWEIS

HOTEL BUDWEIS

****
HOTEL BUDWEIS**** se nachází přímo v historickém jádru města, v klidné části, u ústí slepého ramene řeky Malše. Historie budovy sahá až do 14.století, kdy na tomto místě stával mlýn.
Ubytování České Budějovice : Hotel MALÝ PIVOVAR

Hotel MALÝ PIVOVAR

****
MALÝ PIVOVAR – hotel s více než 700 let trvající historií s odkazem na pivovarskou tradici – najdou návštěvníci jižních Čech přímo v srdci královského města České Budějovice.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. ceske-budejovice@kralovska-mesta.cz TOPlist