Královská města

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Starobylá jihočeská metropole, založená Přemyslem Otakarem II. zasazená do malebné krajiny obklopené hladinami rybníků, si získá srdce návštěvníka svou minulostí, pohostinností a vynikajícím pivem.
Nenechte se však unést jenom dechem historie a piva, České Budějovice jsou zároveň moderním průmyslovým, univerzitním a kulturním městem, v budoucnu by mezi jeho architektonické skvosty mohl patřit i uvažovaný nový objekt koncertní síně od nedávno zesnulého Jana Kaplického. Tato perla jižních Čech vás dokáže svým půvabem dozajista okouzlit.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese České Budějovice najdete na adrese Ubytování České Budějovice. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Náměstí
Náměstí
Fotogalerie Městské opevnění
Městské opevnění
Fotogalerie Klášter
Klášter
Fotogalerie Staré město
Staré město
Fotogalerie Širší centrum
Širší centrum
 

Hotel U Budvaru


*** Hotel
Ubytování České Budějovice : Hotel U Budvaru

 

Hotel u Budvaru se nachází v malebném městě, plných krásných památek Českých Budějovicích Hotel u Budvaru se nachází hned vedle pivovaru Budějovický Budvar.Hotel u Budvaru vám poskytne příjemné a poklidné ubytování.

Hotel u Budvaru v Českých Budějovicích UBYTOVÁNÍ:
Hotel u Budvaru v Českých Budějovicích vám poskytne komfortní a luxusně zařízené pokoje. Pokoje hotelu u Budvaru má tři jednolůžkové pokoje, tři dvoulůžkové pokoje, jeden třílůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj. WI-FI připojení zdarma po celém hotelu u Budvaru. Vybavení pokojů hotelu u Budvaru je koupelna se sprchovým koutem, WC a  TV. Většina pokojů hotelu u Budvaru v Českých Budějovicích  má oddělená lůžka s možností přisunutí k sobě. Celková kapacita je 16 lůžek v 8 pokojích. Pokoje hotelu u Budvaru jsou nekuřácké tak jako restaurace.

Hotel u Budvaru ubytování Českých Budějovicích RESTAURACE:
Českobudějovický hotelu u Budvaru se nachází příjemná a útulná restaurace, která vám poskytne tradiční českou kuchyni, ale i mezinárodní kuchyni. Samozřejmostí jsou snídaně. Možnost pořádání různých oslav.

Ubytování u Budvaru hotel v Českých Budějovicích ZAJÍMAVOSTI:
Černá věž - dominanta Českých Budějovic. Stavba věže byla zahájena v r. 1549 stavitelem Hansem Spatzem a ukončena po téměř 28 letech osazením pozlacené makovice na samý vrchol věže. Historické prameny uvádějí, že na pozlacení makovice spotřeboval zlatník B. Riedl celých 72 zlatých dukátů. V minulosti sloužila Černá věž jako zvonice a strážní věž, ze které byl zvoněním zvonů a vyvěšováním praporů oznamován příchod nepřátel nebo vypuknutí požáru. K tomu účelu byla věž trvale obydlena věžníkem, který zde sloužil jako zvoník a staral se o chod věžních hodin.Jen 250 kroků od Hotelu u Budvaru a jste v ráji pivařů. Pivovar v Českých Budějovicích nabízí turistům zajímavou prohlídku výrobních prostor, multimediální expozici a ochutnávku piva Budvar. Kněžskodvorská 20
České Budějovice
37004
České Budějovice, Jihočeský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Domácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 100,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: ANOInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíPivnice, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 100 metrů)Restaurace, nachází se přímo v hotelu: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování České Budějovice : Cuba Bar & Hostel

Cuba Bar & Hostel


Cuba Bar a Hostel nabízí kvalitní, stylové a přesto velmi levné ubytování v centru Českých Budějovic, pouhých 5 minut chůze od náměstí Přemysla Otakara II. V přízemí budovy je situován stylový kubánský koktejlový bar, který zároveň v době provozu baru slouží jako recepce. Cena již od 260 Kč na osobu a noc!!! Parkování zdarma. V letních měsících je v provozu záhrádka propojená s barem pro příjemné setkávání se s ostatními lidmi
Ubytování České Budějovice : Residence U Černé věže

Residence U Černé věže

****
Luxusní apartmány v historickém centru města za cenu hotelového pokoje. Ubytování v plně vybavených dvoulůžkových apartmánech nebo dvou/čtyřlůžkových mezonetových apartmánech s terasou.
Ubytování České Budějovice : Penzion Relax Martina

Penzion Relax Martina

***+
Rodinný penzion na okraji Českých Budějovic Vám nabízí pohodlné ubytování v plně vybavených apartmánech. Ubytování je vhodné k trávení rodiné dovolené ale i k odpočinku po náročné obchodní cestě. K vybavení penzionu patří:sauna,vekovní bazén,whirpool,dětské hřiště,venkovní krb. V měsíci dubnu speciální akce,k rezervaci 2 lůžkového apartmá v ceně 1180Kč volný vstup do sauny a whirpoolu.
Ubytování České Budějovice : Hotel ADLER

Hotel ADLER

***
Jedná se o první rodinný hotel v Českých Budějovicích, který byl otevřen v červnu 1993. Hotel se nachází v klidné části města, 10 minut pěší chůze od historického centra. V recepci je nepřetržitá služba, která splní veškeré Vaše požadavky.
Ubytování České Budějovice : HOTEL BUDWEIS

HOTEL BUDWEIS

****
HOTEL BUDWEIS**** se nachází přímo v historickém jádru města, v klidné části, u ústí slepého ramene řeky Malše. Historie budovy sahá až do 14.století, kdy na tomto místě stával mlýn.
Ubytování České Budějovice : Hotel MALÝ PIVOVAR

Hotel MALÝ PIVOVAR

****
MALÝ PIVOVAR – hotel s více než 700 let trvající historií s odkazem na pivovarskou tradici – najdou návštěvníci jižních Čech přímo v srdci královského města České Budějovice.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. ceske-budejovice@kralovska-mesta.cz TOPlist