Královská města

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Starobylá jihočeská metropole, založená Přemyslem Otakarem II. zasazená do malebné krajiny obklopené hladinami rybníků, si získá srdce návštěvníka svou minulostí, pohostinností a vynikajícím pivem.
Nenechte se však unést jenom dechem historie a piva, České Budějovice jsou zároveň moderním průmyslovým, univerzitním a kulturním městem, v budoucnu by mezi jeho architektonické skvosty mohl patřit i uvažovaný nový objekt koncertní síně od nedávno zesnulého Jana Kaplického. Tato perla jižních Čech vás dokáže svým půvabem dozajista okouzlit.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese České Budějovice najdete na adrese Ubytování České Budějovice. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Náměstí
Náměstí
Fotogalerie Městské opevnění
Městské opevnění
Fotogalerie Klášter
Klášter
Fotogalerie Staré město
Staré město
Fotogalerie Širší centrum
Širší centrum
 

Pension Garni


Pension
Ubytování České Budějovice : Pension Garni


Pension Garni v Českých Budějovicích se nachází nedaleko náměstí Přemysla Otakara II. v historickém centru Českých Budějovic. Budova penzionu byla dříve přímou součástí budějovického opevnění.

Pension Garni v Českých Budějovicích ubytování:

Pension Garni v Českých Budějovicích nabízí ubytování v kvalitně zařízených a velmi útulných jednolůžkových či dvoulůžkových pokojích, jejichž součástí je vlastní koupelna a toaleta. Příjemné prostředí rodinného penzionu vyzývá k romantické dovolené plné poznávání místních památek za velmi přijatelnou cenu.

Ubytování v Českých Budějovicích Pension Garni gastronomie:

Penzion Garni v Českých Budějovicích nabízí pouze snídaně, které jsou již zahrnuty v ceně ubytování. Na oběd si můžete zajít do některé z místních restaurací, které nabízejí výbornou českou i mezinárodní kuchyni. Součástí Pensionu Garni v Českých Budějovicích je také útulná a velmi příjemná kavárna Caffé Bar Piccolo, kde si pochutnáte na pravé italské kávě dovážené až ze Sicílie. V nabídce má kavárna Caffé Bar Piccolo mnoho teplých i ledových káv a také dalších nápojů, které jistě potěší vaše chuťové buňky. Kavárna je pro vás otevřena od pondělí do pátku od 7:30 do 19:00 a v sobotu od 8:00 do 12:00.

Pension Garni v Českých Budějovicích služby:

Penzion Garni v Českých Budějovicích nabízí bezplatné internetové připojení WI-FI, televizi a elektronický sejf na pokoji. Pension Garni nabízí možnost parkování na vlastním parkovišti, je však nutné si místo rezervovat předem. Součástí pensionu je oblíbená kavárna "Caffé bar Piccolo". Pension Garni v Českých Budějovicích nabízí možnost využití salonku pro 10 - 15 lidí, který lze pro obchodní klientelu využít pro jednání. Salonek je nutné si předem rezervovat.

Ubytování v Českých Budějovicích Pension Garni okolí:

Ubytování v Českých Budějovicích Pension Garni nabízí možnost navštívit mnoho přírodních a historických památek. Dále možnost pochutnat si v místních restauracích a kavárnách, nakoupit v malých a útulných obchůdkách nebo vyrazit na cyklotoulky po okolí Českých Budějovic. Zájemci o historii naší nejstarší železnice se mohou vypravit po stopách koněspřežky České Budějovice – Linec, která vedla přibližně v trase nynější železniční trati do Horního Dvořiště. Na mnoha místech se dochovaly původní náspy, zářezy, kamenné mostky a strážní domky, v Holkově najdeme objekt bývalé přepřahací stanice se stájemi a v Bujanově dřívější staniční budovu, v jejímž sousedství je otevřena malá expozice koněspřežky. Cílem kratších vlastivědných výletů se mohou stát i další místa, dostupná městskou hromadnou dopravou nebo na kolech, jako jsou Boršov nad Vltavou s gotickým kostelem sv. Jakuba a zbytky středověké tvrze z druhé poloviny 13. století, malý zámeček v sousedním Poříčí nebo nedalekou zříceninu hradu Maškovce na skále nad Vltavou.Na Mlýnské stoce 7
České Budějovice
37001
České Budějovice, Jihočeský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované služby

Domácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 50,00)Parkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00)Internet, je poskytováno zdarma: ANODětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Wellness/lázně, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Masáže, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 500 metrů)Kavárna, nachází se přímo v hotelu: ANO


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování České Budějovice : Cuba Bar & Hostel

Cuba Bar & Hostel


Cuba Bar a Hostel nabízí kvalitní, stylové a přesto velmi levné ubytování v centru Českých Budějovic, pouhých 5 minut chůze od náměstí Přemysla Otakara II. V přízemí budovy je situován stylový kubánský koktejlový bar, který zároveň v době provozu baru slouží jako recepce. Cena již od 260 Kč na osobu a noc!!! Parkování zdarma. V letních měsících je v provozu záhrádka propojená s barem pro příjemné setkávání se s ostatními lidmi
Ubytování České Budějovice : Residence U Černé věže

Residence U Černé věže

****
Luxusní apartmány v historickém centru města za cenu hotelového pokoje. Ubytování v plně vybavených dvoulůžkových apartmánech nebo dvou/čtyřlůžkových mezonetových apartmánech s terasou.
Ubytování České Budějovice : Penzion Relax Martina

Penzion Relax Martina

***+
Rodinný penzion na okraji Českých Budějovic Vám nabízí pohodlné ubytování v plně vybavených apartmánech. Ubytování je vhodné k trávení rodiné dovolené ale i k odpočinku po náročné obchodní cestě. K vybavení penzionu patří:sauna,vekovní bazén,whirpool,dětské hřiště,venkovní krb. V měsíci dubnu speciální akce,k rezervaci 2 lůžkového apartmá v ceně 1180Kč volný vstup do sauny a whirpoolu.
Ubytování České Budějovice : Hotel ADLER

Hotel ADLER

***
Jedná se o první rodinný hotel v Českých Budějovicích, který byl otevřen v červnu 1993. Hotel se nachází v klidné části města, 10 minut pěší chůze od historického centra. V recepci je nepřetržitá služba, která splní veškeré Vaše požadavky.
Ubytování České Budějovice : HOTEL BUDWEIS

HOTEL BUDWEIS

****
HOTEL BUDWEIS**** se nachází přímo v historickém jádru města, v klidné části, u ústí slepého ramene řeky Malše. Historie budovy sahá až do 14.století, kdy na tomto místě stával mlýn.
Ubytování České Budějovice : Hotel MALÝ PIVOVAR

Hotel MALÝ PIVOVAR

****
MALÝ PIVOVAR – hotel s více než 700 let trvající historií s odkazem na pivovarskou tradici – najdou návštěvníci jižních Čech přímo v srdci královského města České Budějovice.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. ceske-budejovice@kralovska-mesta.cz TOPlist