Královská města

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Starobylá jihočeská metropole, založená Přemyslem Otakarem II. zasazená do malebné krajiny obklopené hladinami rybníků, si získá srdce návštěvníka svou minulostí, pohostinností a vynikajícím pivem.
Nenechte se však unést jenom dechem historie a piva, České Budějovice jsou zároveň moderním průmyslovým, univerzitním a kulturním městem, v budoucnu by mezi jeho architektonické skvosty mohl patřit i uvažovaný nový objekt koncertní síně od nedávno zesnulého Jana Kaplického. Tato perla jižních Čech vás dokáže svým půvabem dozajista okouzlit.
 
  • DOPORUČUJEME
Kompletní přehled ubytování v okrese České Budějovice najdete na adrese Ubytování České Budějovice. Pokud hledáte ubytování v hotelu nebo penzionu v Praze, navštivte portál Hotel-Ubytování. Portál, který nabízí tipy na ubytování v celé České republice, se jmenuje Ubytování online. Pro ty, kdo se chystají na Slovensko, je vynikající volbou rozcestník Ubytování Slovensko. Náš tip: Nejžádanější hotely pro dovolenou v létě.
Fotogalerie Náměstí
Náměstí
Fotogalerie Městské opevnění
Městské opevnění
Fotogalerie Klášter
Klášter
Fotogalerie Staré město
Staré město
Fotogalerie Širší centrum
Širší centrum
 

Penzion Minor ubytování České Budějovice


*** Pension
Ubytování České Budějovice : Penzion Minor ubytování České Budějovice

Českobudějovický penzion Minor Vám poskytne kvalitní a levné ubytování. Penzion Minor Vám  s potěšením zajistí splnění Vašich přání v zájmové kulturní či sportovní oblasti. Dle Vašeho přání Vás po předchozí dohodě dopraví z autobusového nebo vlakového nádraží do penzionu – zdarma.

Penzion Minor v Českých Budějovicích ubytování
Penzion Minor Českých Budějovicích Vám nabídne ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a v jednom apartmá pro 1 – 4 osoby. Penzion Minor v Českých Budějovicích má všechny pokoje vybaveny sprchou, WC, televizí se satelitním přijímačem, minibarem, přenosnými ventilátory a Wi-Fi připojením k internetu – zdarma. Ubytování Vám ve dvou pokojích zpříjemní kuchyňka s mikrovlnnou troubou. K dispozici je uzavíratelné parkoviště pro osobní automobily a garáž pro jízdní kola a motocykly.

Penzion Minor ubytování v Českých Budějovicích restaurace
Penzion Minor v Českých Budějovicích si Vás dovoluje pozvat k příjemnému posezení do restaurace na speciality zdejší kuchyně a výborné budějovické pivo. Snídaně jsou podávány od 7.00 do 10.00 hodin. Večeře jsou podávány od 17.00 hodin. V restauraci je možné připojení k internetu bezdrátovým systémem wi-fi nebo prostřednictvm pevných internetových zásuvek.

Ubytování Minor penzion v Českých Budějovicích služby
Českobudějovický penzion Minor nabízí hostům ve volném čase využití možnosti prohlídky v pivovaru BUDVAR včetně EXKURZE, spojenou s ochutnávkou piva. Penzion Vám zprostředkuje i rezervace letenek na vyhlídkové lety po okolí či vyhlídkové plavby po řece Vltavě. Zajištění rybolovu a lovu zvěře.

Ubytování v Českých Budějovicích penzion Minor okolí
Klenotem Českých Budějovic je historické jádro s množstvím cenných církevních i světských staveb, s gotickými, renesančními a hlavně pak barokními domy, s unikátně zachovaným podloubím podél ulic České, Krajinské, Plachého, Kněžské, Dr. Stejskala i kolem celého náměstí. Procházku nejlépe začnete v samotném srdci Českých Budějovic, na náměstí Přemysla Otakara II. Jedno z největších náměstí střední Evropy tvoří téměř dokonalý čtverec o rozměrech 133 x 133 metrů. Původně se nazývalo prostě "Náměstí" nebo "Rynek" a sloužilo již od založení města jako základní orientační bod, místo pro konání trhů, světských i církevních slavností, poprav a podobně. Nejnápadnějším objektem celého prostoru je barokní radnice, postavená mezi lety 1727-1730 podle plánů schwarzenberského knížecího stavitele Antonia Erharda Martinelliho na místě starší renesanční radnice a dvou sousedních domů. V její výstavnosti se odráží tehdejší hospodářský rozmach města i svrchovaná moc městské samosprávy uvnitř hradeb. Rozložitá fasáda nese nad prostředním oknem českobudějovický městský znak, obklopený zemskými znaky Moravy, Čech a Slezska.Školní 293/8
České Budějovice
37010
České Budějovice, Jihočeský kraj
Zobrazit na mapě

Příjezdy: , odjezdy:

Poskytované službyParkoviště, nachází se přímo v hotelu: ANO, je poskytováno zdarma: NE (cena 90,00)Internet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíZajištění kulturních a sportovních akcíÚschovna jízdních kolInformační službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 100,00)Úschovna lyží, nachází se přímo v hotelu: ANODiskotéka, nachází se přímo v hotelu: NESauna, nachází se přímo v hotelu: NENoční klub, nachází se přímo v hotelu: NESolárium, nachází se přímo v hotelu: NEKasíno, nachází se přímo v hotelu: NEPára, nachází se přímo v hotelu: NEVyhlídkové letyMasáže, nachází se přímo v hotelu: NEKino, nachází se přímo v hotelu: NEDivadlo, nachází se přímo v hotelu: NEHoubařeníLovRybolovJízda na koniVinárna, nachází se přímo v hotelu: NECukrárna, nachází se přímo v hotelu: NESklípek, nachází se přímo v hotelu: NEPivnice, nachází se přímo v hotelu: NEInternetová kavárna, nachází se přímo v hotelu: NESnack bar, nachází se přímo v hotelu: NERestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: NEKavárna, nachází se přímo v hotelu: NEVodní sportyLetní sportyTuristikaRomantickéPobyty s dětmiRybařeníLevné ubytováníPříroda


Údaje jsou přebírány z důvěryhodného zdroje, kde je aktualizuje přímo hotel. Dovolujeme si Vás upozornit na možnost rezervace ubytování přímo z webu KM.
Ubytování České Budějovice : Cuba Bar & Hostel

Cuba Bar & Hostel


Cuba Bar a Hostel nabízí kvalitní, stylové a přesto velmi levné ubytování v centru Českých Budějovic, pouhých 5 minut chůze od náměstí Přemysla Otakara II. V přízemí budovy je situován stylový kubánský koktejlový bar, který zároveň v době provozu baru slouží jako recepce. Cena již od 260 Kč na osobu a noc!!! Parkování zdarma. V letních měsících je v provozu záhrádka propojená s barem pro příjemné setkávání se s ostatními lidmi
Ubytování České Budějovice : Residence U Černé věže

Residence U Černé věže

****
Luxusní apartmány v historickém centru města za cenu hotelového pokoje. Ubytování v plně vybavených dvoulůžkových apartmánech nebo dvou/čtyřlůžkových mezonetových apartmánech s terasou.
Ubytování České Budějovice : Penzion Relax Martina

Penzion Relax Martina

***+
Rodinný penzion na okraji Českých Budějovic Vám nabízí pohodlné ubytování v plně vybavených apartmánech. Ubytování je vhodné k trávení rodiné dovolené ale i k odpočinku po náročné obchodní cestě. K vybavení penzionu patří:sauna,vekovní bazén,whirpool,dětské hřiště,venkovní krb. V měsíci dubnu speciální akce,k rezervaci 2 lůžkového apartmá v ceně 1180Kč volný vstup do sauny a whirpoolu.
Ubytování České Budějovice : Hotel ADLER

Hotel ADLER

***
Jedná se o první rodinný hotel v Českých Budějovicích, který byl otevřen v červnu 1993. Hotel se nachází v klidné části města, 10 minut pěší chůze od historického centra. V recepci je nepřetržitá služba, která splní veškeré Vaše požadavky.
Ubytování České Budějovice : HOTEL BUDWEIS

HOTEL BUDWEIS

****
HOTEL BUDWEIS**** se nachází přímo v historickém jádru města, v klidné části, u ústí slepého ramene řeky Malše. Historie budovy sahá až do 14.století, kdy na tomto místě stával mlýn.
Ubytování České Budějovice : Hotel MALÝ PIVOVAR

Hotel MALÝ PIVOVAR

****
MALÝ PIVOVAR – hotel s více než 700 let trvající historií s odkazem na pivovarskou tradici – najdou návštěvníci jižních Čech přímo v srdci královského města České Budějovice.


více ubytování
Připravil a provozuje Seal, s.r.o. © 2011. Autorská práva. ceske-budejovice@kralovska-mesta.cz TOPlist